Dołącz do Zespołu Marki W.KRUK, która już od ponad 180 lat zachwyca ofertą najwyższej jakości złotej i srebrnej biżuterii, brylantów, kamieni szlachetnych oraz unikalnymi, autorskimi kolekcjami, inspirowanymi najnowszymi trendami w modzie.

Na terenie całej Polski spotykamy się z naszymi Klientami i Klientkami już w ponad 150 Salonach. Grono naszych Pracowników ciągle się powiększa, sprawdź…. Może ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator/ka ds. procesów i serwisów zegarkowych

Miejsce pracy: Kraków

Wierzymy, że na profesjonalizm marki W.KRUK składa się dbałość o wysokie standardy oraz współpraca w zakresie realizacji codziennych zadań. Chcemy świadomie i celowo tworzyć zróżnicowane Zespoły, ponieważ wiemy, że stanowi to najlepszą możliwą szansę na wykorzystanie potencjału intelektualnego tkwiącego w ludziach.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i zarządzanie pracą serwisów zegarkowych oraz podległych pracowników,
  • udział w cyklicznych spotkaniach Zespołów; w tym spotkaniach wyjazdowych,
  • analiza i tworzenie bieżących raportów oraz rozliczanie poniesionych kosztów Działu,
  • tworzenie i optymalizacja procedur i procesów,
  • weryfikacja terminowości i jakości wykonywanych zadań,
  • stały kontakt z instytucjami państwowymi, np. Urząd Celny, Inspekcja Handlowa, Rzecznicy,
  • tworzenie oficjalnej komunikacji urzędowej i serwisowej oraz dbałość o jej terminowy obieg,
  • koordynacja i dbałość o stany magazynowe części i narzędzi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisów zegarkowych,
  • bieżące raportowanie pracy własnej i Zespołu,
  • ścisła współpraca z pozostałymi Działami firmy, głównie z Siecią Sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • znajomość procesów reklamacyjnych oraz regulacji prawnych z nimi związanych,
  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem o rozproszonej strukturze,
  • nastawienie na terminowość i jakość wykonywanych zadań,
  • dokładność i precyzyjność w wykonywanych obowiązkach,
  • sumienność w codziennej pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie Spółki i Klientów,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i orientacja na budowanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami,
  • praktyczna znajomość tworzenia nowych rozwiązań oraz wdrażania procesów (przygotowywanie procedur, instrukcji),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • język angielski na poziomie minimum B1.
  • znajomość wiedzy zegarmistrzowskiej będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.