Dołącz do Zespołu Marki W.KRUK, która już od ponad 180 lat zachwyca ofertą najwyższej jakości złotej i srebrnej biżuterii, brylantów, kamieni szlachetnych oraz unikalnymi, autorskimi kolekcjami, inspirowanymi najnowszymi trendami w modzie.

Na terenie całej Polski spotykamy się z naszymi Klientami i Klientkami już w ponad 150 Salonach. Grono naszych Pracowników ciągle się powiększa, sprawdź…. Może ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka w Dziale Zegarków

Miejsce pracy: Warszawa

Wierzymy, że na profesjonalizm marki W.KRUK składa się dbałość o wysokie standardy oraz współpraca w zakresie realizacji codziennych zadań. Chcemy świadomie i celowo tworzyć zróżnicowane Zespoły, ponieważ wiemy, że stanowi to najlepszą możliwą szansę na wykorzystanie potencjału intelektualnego tkwiącego w ludziach.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżącej pracy Działu Zegarków W.KRUK,
  • współpraca z księgowością w zakresie faktur i rozliczeń,
  • współpraca z działem serwisu i osobami odpowiedzialnymi za marki w dziedzinie zamawiania części zamiennych i akcesoriów do zegarków i biżuterii,
  • uzupełnianie plików z nowościami wg standardów – współpraca z działem logistyki,
  • koordynacja uzyskiwania dokumentów CITES,
  • tworzenie prezentacji na potrzeby działu oraz wsparcie procesu tworzenia map nowych salonów,
  • śledzenie międzynarodowych trendów i działań konkurencji,
  • tworzenie raportów, zestawień, analiz.

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie zawodowe, najchętniej w firmie importowej mile widziane,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie liczb i raportów,
  • łatwość nawiązywania i budowania relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na Power Point i Excel
  • sprawne posługiwanie się podstawowymi programami graficznymi.

Znajomość branży jubilerskiej lub/i zegarkowej stanowić będzie dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.