Dołącz do Zespołu Marki W.KRUK, która już od ponad 180 lat zachwyca ofertą najwyższej jakości złotej i srebrnej biżuterii, brylantów, kamieni szlachetnych oraz unikalnymi, autorskimi kolekcjami, inspirowanymi najnowszymi trendami w modzie.

Na terenie całej Polski spotykamy się z naszymi Klientami i Klientkami już w ponad 150 Salonach. Grono naszych Pracowników ciągle się powiększa, sprawdź…. Może ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier/ka Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Wierzymy, że na profesjonalizm marki W.KRUK składa się dbałość o wysokie standardy oraz współpraca w zakresie realizacji codziennych zadań. Chcemy świadomie i celowo tworzyć zróżnicowane Zespoły, ponieważ wiemy, że stanowi to najlepszą możliwą szansę na wykorzystanie potencjału intelektualnego tkwiącego w ludziach.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i udział we wdrażaniu nowych technologii,
  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych i jakościowych,
  • Pomoc przy wdrażaniu procedur,
  • Nadzór nad dokumentacją,
  • Udział w procesach inwestycyjnych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność organizowania pracy,
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń,
  • Znajomość zasad BHP,
  • Znajomość technik produkcji,
  • Znajomość zasad zarządzania jakością,
  • Chęć samodoskonalenia i rozwoju,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie procesów obróbki mechanicznej i cieplnej,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie odlewnictwa,
  • Predyspozycje personalne pozwalające na efektywną pracę w zespole,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Zdobycie i rozwój praktycznych umiejętności,
  • Zdobycie doświadczenia w manufakturze łączącej nowe technologie z pracą manualną,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • Dofinansowanie do pakietu Medicover Sport,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Opiekę medyczna na preferencyjnych warunkach.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.